Οπτική Ίνα FO SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 SM 2m LSZH Simplex

8,50 {Τιμή Με ΦΠΑ}

Καλώδιο οπτικής ίνας  FO SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 SM 2m LSZH Simplex με μήκος 2m σε κίτρινο χρώμα.

3 σε απόθεμα

Κωδικός προϊόντος: OPTICAL-NETWORK-2M Κατηγορίες: , Ετικέτες: , ,

Περιγραφή

Καλώδιο οπτικής ίνας με μήκος 2m σε κίτρινο χρώμα. Μεταδίδει δεδομένα με μεγαλύτερη ταχύτητα από ένα απλό καλώδιο χαλκού, είναι πιο λεπτό και δεν επηρεάζεται από ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές, χάνοντας ελάχιστο από το σήμα του σε μεγάλες αποστάσεις.

  • Τύπος: Οπτική ίνα
  • Μήκος: 2m

Επιπλέον πληροφορίες

Βάρος 15 g